TR EN

HAKKIMIZDA


MN Bilişim Teknoloji ve Danışmanlık Şirketimiz 2010 yılında kurulmuş olup, Özel Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Uygulama Danışmanlığı, İş Süreçleri Danışmanlığı, Kurumsal Sistem Entegrasyonu, Dış Kaynak Hizmeti, Mobil Uygulama Geliştirme konularında faaliyet gösteren bir yazılım firmasıdır.

Şirketimiz, işletmelere kazanç ve zaman tasarrufu getiren gelişime açık çözümler sunmaktadır. Sistem Entegrasyonu, satış, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini tutarlı ve planlı olarak sunarken müşteri mutluluğu ilkesi ile hareket etmektedir. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu en yalın ve kullanışlı yazılımı en kısa sürede teslim ediyor, siz kullanmaya devam ederken biz çalışmaya devam ediyoruz. Uyguladığımız bu yöntem ile yazılım geliştirme maliyetlerini düşürüyor, uygulama risklerini azaltıyor ve kullanıcıların eğitim ve adaptasyon ihtiyaçlarını minimize ediyoruz.
 

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp, onlara rekabet avantajı sağlayacak uygun bilgi teknolojisi çözümlerini; tek noktadan, anahtar teslimi, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterimizle birlikte çalıştığımız sektörlerin önde gelen proje bazlı lider iş ortağı olmak.